Slide DİJİTAL
PAZARLAMA
Web Siteni Satın Alma Potansiyeli En Yüksek Kitleler İle Doldurmak İster Misin? İletişime Geç!
Slide MAKSİMUM YATIRIM GETİRİSİ! 360° Pazarlama Stratejilerimiz İle Markanızı Gerekli Tüm Mecralarda Ön Plana Çıkarıyor ve Satışlarınızı
Ani Bir Şekilde Arttırıyoruz!
Slide AKTİF REKLAM
HESAPLARI İÇİN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK!
İletişime Geç!
[tlg_headings title_tag=”h3″ title=”1 AYDA NELER OLUYOR?”]

8537682

Erişilen Kişi Sayısı

230478

Harcanan Tutar

1973294

Satış Değeri

[tlg_spacer]

PAZAR ARAŞTIRMASI

Her zaman bir adım önde olmak için rakiplerinizi ve sizin bu pazarda nasıl konumlanacağınızı araştırarak tüm pazarlama stratejinizi belirliyoruz!

[tlg_spacer]

HEDEF KİTLE ARAŞTIRMASI

Firmanızın temel değerlerinin belirlenmesi, bu değerleri en çok arzulayan kitleye reklam vermemizi sağlıyor!

[tlg_spacer]

ZİYARETÇİ TAKİP SİSTEMİ

Web Sitesine eklenecek takip kodları ile ziyaretçilerin site içi davranışlarının gözlemliyor ve müşterilerin farkındalık, ilgi, arzu ve satın alma (Funnels) süreçlerinin en etkili seviyeye çıkarılmasını sağlıyoruz!

[tlg_spacer]

YENİDEN PAZARLAMA

Web site ziyaretçilerinin ziyaret esnasında ilgi gösterdikleri ürünler ile dinamik olarak tekrar hedefliyor, satın alma potansiyeli yüksek olan hiçbir müşterinin kaçırılmamasını sağlıyoruz!

SÜREÇ

TANIŞMA SÜRECİ
PAZAR ANALİZİ & STRATEJİ YÖNETİMİ
GEREKLİ HESAP KURULUMLARI
GELİŞTİRME SÜRECİ
MAKSİMUM YATIRIM GETİRİSİ

Referanslar

Mutlu iş ortakları arasında
yerinizi alın!

Google

Saniyede 40.000, yıllık 1.2 trilyon arama yapılan Google;

Zengin kampanya hedefleri ve kapsadığı birçok platform ile potansiyel müşterilerinizi bulmak için gideceğimiz ilk duraklardan birisi!

Facebook

Türkiye’de 37 milyon aktif kullanıcı sayısı olan Facebook;

En doğru kitleye, en doğru zamanda ve en etkileyici mesajlarla çıkmanızı ve dolayısıyla organik bir takipçi kitlesi edinmenin yanında satışlarınızı ani bir şekilde arttırmanızı sağlayacağımız platform!

İnstagram

%70’i 35 yaş altı kullanıcılar olan İnstagram;

Doğru strateji ve etkili reklam yöntemleri ile Y ve Z kuşağını hedef almanın en doğru adreslerinden birisi! Lorenzo’nun genç ve dinamik kadrosu ile bu platformda yatırım getirinizi maksimum seviyelere çıkarıyoruz!

Youtube

En fazla vakit geçirilen sosyal medya platformu Youtube;

 Kitleniz ve potansiyel müşterilerinizin karşısına son derece ilgi çeken ve doğru mesajı veren reklam videolarımız ile kampanyalar oluşturmamızı ve marka prestijinizi arttırmamızı sağlayacak!

Mailchimp

Günde 1 milyar e-mail gönderimi olan Mailchimp;

 Elde edilen kitleye hatırlatmalar yapmamızı, güncel kampanyalardan haberdar etmemizi, anketler oluşturarak müşteri ilişkilerinizi geliştirmenizi ve müşteri gözünden marka kredinizi arttırmamızı sağlayacak!

One Signal

Dünyada %3.7 internet sitesinin kullandığı Onesignal;

 Kitleniz offline olsalar bile gerekli bildirimlerin push notifications yöntemi ile en doğru zamanda karşılarına çıkarmamızı sağlayacak olan platform!

Hotjar

Ayda 35 bin şirket edinen Hotjar;

Web sitenize ekleyeceğimiz kodlar ile müşterilerinizin ziyaret ekran kayıtlarını gözlemlemleyerek satış yolunda yaşadıkları problemleri tespit etmemizi, web site ısı haritası çıkararak nerede ne gibi teşvikler kullanmamız gerektiğini belirleyecek!

[tlg_header_single][/tlg_header_single]

Örnek Reklam Görsellerimiz

Örnek Reklam Videolarımız