Slide DİJİTAL
PAZARLAMA
Web Siteni Satın Alma Potansiyeli En Yüksek Kitleler İle Doldurmak İster Misin? İletişime Geç!
Slide MAKSİMUM YATIRIM GETİRİSİ! 360° Pazarlama Stratejilerimiz İle Markanızı Gerekli Tüm Mecralarda Ön Plana Çıkarıyor ve Satışlarınızı
Ani Bir Şekilde Arttırıyoruz!
Slide AKTİF REKLAM
HESAPLARI İÇİN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK!
İletişime Geç!

1 AYDA NELER OLUYOR?

8537682

Erişilen Kişi Sayısı

230478

Harcanan Tutar

1973294

Satış Değeri

PAZAR ARAŞTIRMASI

Her zaman bir adım önde olmak için rakiplerinizi ve sizin bu pazarda nasıl konumlanacağınızı araştırarak tüm pazarlama stratejinizi belirliyoruz!

HEDEF KİTLE ARAŞTIRMASI

Firmanızın temel değerlerinin belirlenmesi, bu değerleri en çok arzulayan kitleye reklam vermemizi sağlıyor!

ZİYARETÇİ TAKİP SİSTEMİ

Web Sitesine eklenecek takip kodları ile ziyaretçilerin site içi davranışlarının gözlemliyor ve müşterilerin farkındalık, ilgi, arzu ve satın alma (Funnels) süreçlerinin en etkili seviyeye çıkarılmasını sağlıyoruz!

YENİDEN PAZARLAMA

Web site ziyaretçilerinin ziyaret esnasında ilgi gösterdikleri ürünler ile dinamik olarak tekrar hedefliyor, satın alma potansiyeli yüksek olan hiçbir müşterinin kaçırılmamasını sağlıyoruz!

SÜREÇ

TANIŞMA SÜRECİ
PAZAR ANALİZİ & STRATEJİ YÖNETİMİ
GEREKLİ HESAP KURULUMLARI
GELİŞTİRME SÜRECİ
MAKSİMUM YATIRIM GETİRİSİ

Referanslar

Mutlu iş ortakları arasında
yerinizi alın!

Google

Saniyede 40.000, yıllık 1.2 trilyon arama yapılan Google;

Zengin kampanya hedefleri ve kapsadığı birçok platform ile potansiyel müşterilerinizi bulmak için gideceğimiz ilk duraklardan birisi!

Facebook

Türkiye’de 37 milyon aktif kullanıcı sayısı olan Facebook;

En doğru kitleye, en doğru zamanda ve en etkileyici mesajlarla çıkmanızı ve dolayısıyla organik bir takipçi kitlesi edinmenin yanında satışlarınızı ani bir şekilde arttırmanızı sağlayacağımız platform!

İnstagram

%70’i 35 yaş altı kullanıcılar olan İnstagram;

Doğru strateji ve etkili reklam yöntemleri ile Y ve Z kuşağını hedef almanın en doğru adreslerinden birisi! Lorenzo’nun genç ve dinamik kadrosu ile bu platformda yatırım getirinizi maksimum seviyelere çıkarıyoruz!

Youtube

En fazla vakit geçirilen sosyal medya platformu Youtube;

 Kitleniz ve potansiyel müşterilerinizin karşısına son derece ilgi çeken ve doğru mesajı veren reklam videolarımız ile kampanyalar oluşturmamızı ve marka prestijinizi arttırmamızı sağlayacak!

Mailchimp

Günde 1 milyar e-mail gönderimi olan Mailchimp;

 Elde edilen kitleye hatırlatmalar yapmamızı, güncel kampanyalardan haberdar etmemizi, anketler oluşturarak müşteri ilişkilerinizi geliştirmenizi ve müşteri gözünden marka kredinizi arttırmamızı sağlayacak!

One Signal

Dünyada %3.7 internet sitesinin kullandığı Onesignal;

 Kitleniz offline olsalar bile gerekli bildirimlerin push notifications yöntemi ile en doğru zamanda karşılarına çıkarmamızı sağlayacak olan platform!

Hotjar

Ayda 35 bin şirket edinen Hotjar;

Web sitenize ekleyeceğimiz kodlar ile müşterilerinizin ziyaret ekran kayıtlarını gözlemlemleyerek satış yolunda yaşadıkları problemleri tespit etmemizi, web site ısı haritası çıkararak nerede ne gibi teşvikler kullanmamız gerektiğini belirleyecek!

Örnek Reklam Görsellerimiz

Örnek Reklam Videolarımız